PardisIT.
     
 ۱۶ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۱۱07 Sep 2011 ساعت 18:11 
  
Thumb
تاریخ انتشار:
۱۶ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۵۶
تاریخ بروز رسانی:
نویسنده: مدیر سایت


 
Kaspersky Internet Security در آزمايشات AV-Test.org به نتايج عالي دست پيدا كرد
خلاصه خبر

Kaspersky Lab كه یکی از پیشگامان توسعه محتوا و مدیریت ريسك شيوه هاي امنيتي در برابر نرم افزارهای مخرب، هکرها و هرزنامه ها مي باشد، Kaspersky Internet Security را كه به عنوان یکی از موثرترين شيوه‌هاي امنيتي در آزمون مستقل AV-Test.org در سه ماهه دوم سال2011 معرفي مي كند. نكته قابل توجه در این دوره از آزمون هاي رقابتي انجام شده از سوي يك مرکز تحقيقاتي معتبر و مستقل آلمانی، اولین رونمايي از Kaspersky Internet Security 2012 مي باشد.Kaspersky Lab كه یکی از پیشگامان توسعه محتوا و مدیریت ريسك شيوه هاي امنيتي در برابر نرم افزارهای مخرب، هکرها و هرزنامه ها مي باشد، Kaspersky Internet Security را كه به عنوان یکی از موثرترين شيوه‌هاي امنيتي در آزمون مستقل AV-Test.org در سه ماهه دوم سال2011 معرفي مي كند. نكته قابل توجه در این دوره از آزمون هاي رقابتي انجام شده از سوي يك مرکز تحقيقاتي معتبر و مستقل آلمانی، اولین رونمايي از Kaspersky Internet Security 2012 مي باشد.

رتبه بندی برای سه ماهه دوم سال2011، سه مجموعه نتایج آزمون ماهیانه اي مربوط به ماه هاي آوریل، مي و ژوئن برای 22 محصولات امنیتی را در اختيار مي گذارد. همه محصولات، تحت آزمایشات مختلفی از قبيل آزمايش حذف نرم افزارهاي واقعی، پویشي و مخرب قرار گرفتند. نمره نهایی، ميزان تأثير محصولات را با استفاده از منابع سیستم و تعدادی تشخيص نادرست از نرم افزارهاي قانوني نشان مي دهد. از 22 محصولات آزمايش شده، تنها 15 تاي آنها نمره لازم را براي كسب گواهینامه دريافت كردند، و Kaspersky Internet Security با كسب نمره 16 از 18 بالاترين نمره را به خود اختصاص داد.

نتایج، مخصوصا در مورد Kaspersky Internet Security 2012 جالب توجه هستند: محصول در شرايط تشخيصي دنیای واقعی و نيز پویايي تست (با متوسط صنعتي به ترتیب 81 ٪ و 65 ٪ ) 100 ٪ شد. همچنین تمامي 10224 نمونه از بدافزارهای متداول را شناسايي كرد. فقط یک تشخیص اشتباه در اسکن حدود 700000 نمونه مثبت گزارش شد. در آزمون حذف برنامه های مخرب، Kaspersky Internet Security 2011 توانست 83 ٪ از نرم افزارهای مخرب فعال كه سهوا مخفي شده بودند را حذف نمايد (در مقایسه با ميانگين 44%). نیکیتا، مدیر تحقیقات آنتي تروجان در لابراتوار کسپرسکی گفت: "ما از نتایج به دست آمده از آزمایشات مستقل دوره سه ماهه راضي هستيم". که نه تنها تأثير Kaspersky Internet Security را در دنياي واقعي ثابت مي كند، بلکه ثبات نتایج ماه به ماه را نيز نشان مي دهد. نمره بالاي محصول بيان می كند که ما با اين رویکرد حفاظتي پشتيبان دار، در مسیر صحیحي قرار گرفته ايم كه كارايي مطلوبي را در تشخيص و حذف بدافزارها فراهم مي آورد.

ترجمه: www.PardisIT.net

استفاده از مطالب فوق با ذكر منبع و مترجم بلامانع است.منبع: www.kaspersky.com


   |   لینک ثابت   |   تعداد بازدید: 9314 مرتبه   |   نویسنده: مدیر سایت   |   ضمائم: ندارد              کل آرا: 8285
محصولات شرکت
 


SMB Engineer Copyright © 2009 شرکت پردیس فناور ایساتیس. All Rights Reserved.
Powered By: PardisIT.