PardisIT.
     
 ۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۹29 Jan 2015 ساعت 09:39 
  
Thumb
تاریخ انتشار:
۱۰ دي ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۸
تاریخ بروز رسانی:
نویسنده: مدیر سایت


 
کسپرسکی «پیشتاز» گزارش سالانه گارتنر برای سومین سال پیاپی
خلاصه خبر

شرکت کسپرسکی برای سومین سال پیاپی به عنوان پیشتاز (Leader) حوزه امنیت فناوری اطلاعات از سوی موسسه مستقل و معتبر تحقیقاتی گارتنر انتخاب شد.به گزارش روابط عمومی شرکت پاد، موسسه تحقیقاتی گارتنر هر ساله در گزارشی جامع وضعیت بازار راهکارهای امنیتی و جایگاه شرکت های فعال در این حوزه را بررسی می کند. در این گزارش که با عنوان Gartner 2014 Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms منتشر شده، گارتنر راهکارهای امنیتی ۱۸ شرکت را با استفاده از ابزارهای تحلیلی پیچیده بررسی کرده است. این گزارش به سازمان ها امکان می دهد در انتخاب و خرید یک راهکار امنیتی برای ارتقای امنیت نرم افزاری سازمان خود تحلیل درست تر و انتخاب بهتری داشته باشند.

گارتنر در گزارش امسال خود راهکارهای امنیتی را بر اساس «سطح تکامل بینش» و «قدرت اجرا» بررسی و تحلیل کرده است. سطح تکامل بینش شامل ۸ شاخص از جمله میزان درک از بازار، استراتژی های بازاریابی، استراتژی های فروش، استراتژی های عرضه، مدل تجاری، استراتژی صنعتی عمودی ، نوآوری و استراتژی های جغرافیایی می شود. قدرت اجرا نیز به سنجش عواملی نظیر عملکرد، سابقه، فعالیت ها، ساز و کار فروش و قیمت گذاری، نحوه اجرای استراتژی های بازاریابی و تجربه مشتری مداری می پردازد.

گارتنر در این گزارش، عرضه کنندگان راهکارهای امنیتی را براساس عملکرد کلی آنها به ترتیب در چهار گروه «پیشتازان» (Leaders)، «چالش گرها» (Challengers)، «آینده نگرها» (Visionaries) و «جاه طلب ها» (Niche Players) تقسیم کرده است. قدرت راهکارهای امنیتی این شرکت ها در شناسایی بدافزارها و محافظت از داده ها در کنار قابلیت های مدیریتی از عواملی هستند که شرکت ها برپایه آنها با یکدیگر به رقابت پرداخته و سهم بیشتری از بازار راهکارهای امنیتی را طلب می کنند. کسپرسکی در گزارش سالانه گارتنر پیوسته روندی صعودی داشته و برای سومین سال پیاپی در رده «پیشتازان» قرار گرفت. کسپرسکی در شاخص «سطح تکامل بینش» نیز در میان سایر رقبای خود در رده پیشتازان با اختلاف قابل توجهی در صدر قرار گرفت.

محصول امنیتی اصلی کسپرسکی یعنی Kaspersky Endpoint Security for Business در میان کسب و کارها و رهبران صنعت IT به عنوان راهکاری سریع و مطمئن برای مقابله با بدافزارها شناخته شده است. این راهکار همچنین دامنه متنوعی از ابزارهای مدیریتی را در قالب یک کنسول واحد ارائه می دهد. برخی از این قابلیت های مدیریتی-امنیتی عبارتند از تحلیل آسیب پذیری ها، مدیریت وصله ها، کنترل برنامه های کاربردی، MDM، رمزنگاری جزئی (فایل ها) و کلی (هارد دیسک) و رمز گذاری (Authentication) روی هارد درایوها و دستگاه های External.

نیکولای گربنیکوف، مدیر ارشد فناوری کسپرسکی درباره گزارش گارتنر اعلام کرد: «هدف ما این است که با ارایه برترین ابزارهای امنیتی به کاربران، فضای سایبری امنی را برای آنها ایجاد کنیم. جایگاه کسپرسکی در گزارش سالانه گارتنر نشان می دهد که در مسیر درست گام برداشته ایم و این موفقیت بزرگی برای ما به حساب می آید؛ موفقیتی که از تخصص و سرمایه گذاری بزرگ و بلندمدت ما سرچشمه می گیرد. خوشحالیم که یکی از معتبرترین مؤسسه های تحقیقاتی مهر تأییدی بر فعالیت های ما زده است.»

گارتنر، شرکت پژوهشی و مشاوره آمریکایی است که در زمینه ارایه خدمات برون سپاری، تحقیق و پژوهش و مشاوره فناوری اطلاعات فعالیت می کند و هرساله به صورت مستقل گزارشی را در مورد عملکرد شرکت های فعال در حوزه امنیت شبکه و اطلاعات منتشر می کند.   |   لینک ثابت   |   تعداد بازدید: 6714 مرتبه   |   نویسنده: مدیر سایت   |   ضمائم: ندارد              کل آرا: 3202
محصولات شرکت
 


SMB Engineer Copyright © 2009 شرکت پردیس فناور ایساتیس. All Rights Reserved.
Powered By: PardisIT.