PardisIT.
     
 ۲۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۱:۲۲11 Jul 2012 ساعت 01:22 
  
Thumb
تاریخ انتشار:
۲۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۱:۰۶
تاریخ بروز رسانی:
نویسنده: مدیر سایت


 
راهکار امنیتی کسپرسکی برای مدیریت فضای مجازی عرضه شد
خلاصه خبر

شرکت Kaspersky Lab راهکار امنیتی جدیدی را عرضه کرد که مدیریت فضاهای مجازی را برای کسب و کارهای گوناگون آسان تر می کند.شرکت Kaspersky Lab راهکار امنیتی جدیدی را عرضه کرد که مدیریت فضاهای مجازی را برای کسب و کارهای گوناگون آسان تر می کند. بر اساس تحقیقی که همزمان با عرضه این راهکار امنیتی انجام شد، طراحی 81 درصد خدمات شرکت های انگلیسی در فضاهای مجازی از حساسیت و ریسک بالایی برخوردار است. این در حالی است که به گفته 41 درصد از کارکنان حوزه فناوری اطلاعات که در این مطالعه شرکت کردند، دانش آنها از فناوری اطلاعات مجازی تنها در سطح ابتدایی یا قابل قبولی است.

گفتنی است 18 درصد از شرکت های انگلیسی به وصله کردن سیستم امنیتی IT مجازی روی تجهیزات امنیتی کنونی خود بسنده کرده اند. هرچند 45 درصد شرکت های انگلیسی تجهیزات امنیتی مستقلی را به فناوری اطلاعات مجازی اختصاص داده اند، اما نقطه ضعف چنین ساختاری افزایش پیچیدگی های مدیریتی است.

محصول جدید کسپرسکی به نام Kaspersky Security for Virtualization این امکان را فراهم می کند که بدون پیچیده کردن فرآیندها، فضای مجازی را با اطمینان خاطر قفل کرد. این راهکار جدید با بسته امنیتی شرکتی Kaspersky Lab همخوان است و همچنین می توان از طریق Kaspersky Security Center 9 از آن به عنوان راهکار امنیتی واحد و یکپارچه امنیت مجازی، فیزیکی و موبایلی استفاده کرد.

سرویس جدید «امنیت برای مجازی سازی» کسپرسکی با VMware vShield Endpoint Security کاملاً همخوانی دارد و به طور خودکار به شناسایی، اسکن، به روز رسانی و حفاظت از تمام ماشین های مجازی شبکه می پردازد. این راهکار امنیتی همچنین به طور خودکار ماشین های مجازی جدیدی را که به شبکه اضافه می شود، محافظت می کند.

پیتر بردمود (Peter Beardmore) مدیر ارشد محصولات و خدمات Kaspersky Lab می گوید: «مجازی سازی فناوری بسیار مهم و تحول برانگیزی است که مزایای تجاری فراوانی از جمله بازدهی بالاتر IT را به دنبال دارد. با این حال مشتریان باید دیدگاه جدیدی را نسبت به ایمن سازی جرایم مجازی و حملات خرابکارانه اتخاذ کنند.»

Kaspersky Lab با همکاری VMware بسته امنیتی جامعی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد که به طور مرکزی در هر محیطی و بدون افت کارایی مرسوم بسیاری از ضد بدافزارها قابل استفاده است. مصرف کنندگان با استفاده از این راهکار امنیتی قادر خواهند بود از تمام مزایای مجازی سازی IT بهره مند شوند، بی آنکه خطری آنها را تهدید کند.منبع: www.athena.ir


   |   لینک ثابت   |   تعداد بازدید: 8281 مرتبه   |   نویسنده: مدیر سایت   |   ضمائم: ندارد              کل آرا: 7838
محصولات شرکت
 


SMB Engineer Copyright © 2009 شرکت پردیس فناور ایساتیس. All Rights Reserved.
Powered By: PardisIT.